Wbrew pozorom kupno BTC/LTC nie jest skomplikowane i można dokonać zakupu w naszym serwisie w parę minut. Poniżej prezentujemy przykładowy zakup 1 BTC krok po kroku:


  1. Na początku musisz założyć konto na naszym serwisie. Przycisk REJESTRACJA znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Po wypełnieniu formularza na podany adres e-mail zostanie wysłany link potwierdzający rejestrację. Po kliknięciu na linka w poczcie, zostaniesz przeniesiony do swojego konta w trybie edycji aby uzupełnić pozostałe dane oraz dodać swoje konto bankowe w polu WYPŁATY. 
  2. Następnym krokiem będzie zasilenie konta środkami PLN lub BTC. Zasilenie konta PLN odbywa się poprzez wykonanie ekspresowej wpłaty za pomocą operatora CashBill. Środki na twoim koncie pojawią się do 5 min. Przelew równocześnie weryfikuje konto użytkownika automatycznie (w przeciągu 15 min w godzinach od 8:00 do 16:00 w dni robocze). Po zasileniu konta środkami można przystąpić do następnego kroku, czyli zakupienia BTC. 
  3. Mając środki na koncie można od razu dokonywać transakcji kupna Bitcoin lub Litecoin. Po przejściu do zakładki RYNEK widoczny będzie wykres z historią ceny BTC-PLN. Aby zobaczyć inną parę np. LTC-PLN należy kliknąć na odpowiedni rodzaj pary walutowej w prawym górnym rogu pod białym paskiem portfela na wymaganą parę. Poniżej wykresu znajdują się kolumny (od lewej) KUP - Oferty dostępnych BTC do kupienia, SPRZEDAJ - oferty dostępnych BTC do sprzedania. Oraz kolumna z obecna ceną BTC na rynku. Aby Kupić BTC należy wybrać interesującą nas ilość BTC w kolumnie KUP, ikona koszyka pokaże nam wszystkie oferty jakie możesz zakupić za posiadane środki po podanej obecnie cenie. Istnieje również możliwość złożenia oferty kupna BTC po niższej cenie niż w danym czasie. Wystawiona oferta kupna po niższej cenie pojawi się w prawej kolumnie SPRZEDAJ i gdy ktoś zdecyduje się sprzedać BTC w żądanej przez nas cenie, oferta zostanie wykonana.
  4. Po wykonanej transakcji środki BTC bądź LTC będą natychmiast widoczne w portfelu w prawym górnym rogu. Dokładne dane można zobaczyć klikając na zakładkę HISTORIA SALDA. Zakupione środki BTC lub analogicznie kupione LTC można wypłacić na swój prywatny portfel BTC lub LTC, bądź zostawić na giełdzie i zarabiać dokonując terminowych transakcji spekulacyjnych.